Masz pytania?
 doradca@coachkariery.com
 +48 516 728 804

Referencje

Po spotkaniach z Panią Katarzyną i po przeanalizowaniu uzyskanej wiedzy uświadomiłem sobie, że znalezienie lepszej pracy mogło pozostać w sferze marzeń na zawsze. Wyposażony w profesjonalne CV i konkretną wiedzę zarówno na temat własnych kompetencji jak i sytuacji na rynku pracy, czuje się zdecydowanie bardziej świadomy i pewny siebie. Dziękuję za profesjonalizm, zaangażowanie i...
za otrzymany kompas. Wiem już dokąd zmierzam!

- Marek, Specjalista ds. Sprzedaży, Kraków

 

Architekci Kariery – Katarzyna Fijałkowska – wysokiej klasy Manager w sposób profesjonalny i rzeczowy podchodzący do kandydatów. Osoba potrafiąca słuchać jak również w odpowiedni sposób określać cechy kandydatów. Bardzo profesjonalnie przygotowana strategia marketingowa obejmująca mapę kompetencji, pozwalającą na precyzyjne kierowanie swoją karierą. Życzę wszystkim takich profesjonalistów na drodze kariery zawodowej.

- Grzegorz K, Dyrektor Generalny, Katowice

    

Przeprowadzone sesje przez Panią Katarzynę Fijałkowską były w pełni profesjonalne. Jej wiedza i doświadczenie, oraz zdolności interpersonalne pozwalają, na szybkie otwarcie się osoby coachowanej, co skutkuje odkrywaniem przez coachowanego nowych dróg, drzwi, możliwości. Pełne zaangażowanie, a zarazem logiczne i w spójny sposób przekazywane informacje powodują, że rozmówca Pani Katarzyny ze spotkania wynosi maksimum informacji, co najważniejsze informacji, które rozumie i z którymi się utożsamia. Naturalne zdolności interpersonalne Pani Katarzyny powodują, że sesja staje się przyjemnym spotkaniem "dobrze sobie znanych ludzi". Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Katarzynę jako coach’a i doradcę w karierze.

- Wojciech K., Dyrektor Zarządzający, Katowice

 

Dziękuję Pani Kasiu za pokazanie Drogi....

- Piotr G., KAM, Katowice

Mam przyjemność polecić Panią Katarzynę Fijałkowską jako skutecznego i doświadczonego eksperta ds. planowania kariery zawodowej i rozwoju osobistego. Seria odbytych spotkań miała na celu: przygotowanie mnie do sprostania współczesnym wymaganiom rynku pracy, opracowanie bilansu kompetencji, ukierunkowanie na tworzenie marki osobistej i zawodowej. W ciągu zaledwie miesiąca od zakończenia sesji coachingowych znalazłem pracę która spełniała wszystkie oczekiwania omówione w trakcie współpracy z Panią Katarzyną. Prezentacja kompetencji i doświadczenia przed nowym pracodawcą była tak skuteczna, że wysłanie CV było tylko drobną formalnością. Znalezienie pracy która zapewnia mi stabilizację a przy tym nie ogranicza mnie w żaden sposób w zakresie samorealizacji
w dotychczasowych celach znacznie wzmocniło moje poczucie własnej wartości i zachęciło do większej otwartości na nowe wyzwania. W pełni polecam współpracę z Panią Katarzyną Fijałkowską!

- Paweł S., Menedżer ds. komunikacji, Kraków

 

Pani Kasiu,

chciałam jeszcze raz podziękować za konsultacje. Przyznaję, że pomogły mi one uporządkować wiele informacji związanych z moim życiem zawodowym. Obecnie podjęłam decyzję, w którą stronę zawodowo chcę się teraz rozwijać i od soboty zaczynam studia podyplomowe. Przeszłam do kolejnego etapu konkursu PNSA. W tym tygodniu już oficjalnie padła informacja o zmianach w naszym dziale i restrukturyzacji, ale nie martwię się tym. Mam w jakiś spokój w sobie. Chciałam po prostu, aby Pani wiedziała, że robi Pani dobrą robotę :) Na pewno będę Panią polecać, jeśli ktoś będzie potrzebował konsultacji takich, jak ja miałam.

- Małgorzata K, Trener sprzedaży, Warszawa

 

Chciałabym ogromnie podziękować za efekty naszej współpracy oraz za komplet przesłanych dokumentów. Otrzymane dokumenty aplikacyjne w 100% spełniają moje potrzeby, za co ogromnie dziękuję! Praca z Panią była ogromną przyjemnością, inspiracją, a przede wszystkim jasnym przeformułowaniem i zdefiniowaniem celów zawodowych na najbliższe okresy.

- Aleksandra P., Dyrektor Finansowy, Trójmiasto

referencje
Nasze referencje

Sprawdź, co mówią o nas ci, którzy skorzystali z naszego wsparcia...