Masz pytania?
 doradca@coachkariery.com
 +48 516 728 804

O nas

Jesteśmy aktywnymi rekruterami, headhunterami; wykorzystujemy praktyczną wiedzę o rynku pracy w działaniach doradczych. Doradztwo zawodowe i coaching kariery prowadzimy od 2010 roku. Diagnoza kompetencji i doświadczeń zawodowych to nasz obszar doradczy od kilkunastu lat.

  • Przeprowadziliśmy ponad 16 tys. godzin doradczych z osobami na każdym etapie życia zawodowego
  • Wierzymy, że można odnaleźć pasję i satysfakcję z pracy na każdym etapie drogi zawodowej – pracujemy zarówno z uczniami i studentami, jak i osobami z długim stażem pracy, specjalistami, menedżerami i dyrektorami
  • Rozumiemy potrzeby pracodawców, znamy trendy rynkowe, ponieważ na co dzień zajmujemy się rekrutacjami
  • Analizujemy dokumenty aplikacyjne: CV i listy motywacyjne
  • Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb i możliwości klientów
  • Pracujemy w otwartej i przyjaznej atmosferze
  • Prowadzimy działania doradcze na terenie całego kraju i za granicą. Oferujemy spotkania Krakowie, Warszawie oraz online.

Katarzyna Fijałkowska

Jestem coachem kariery (doradcą kariery), aktywnym headhunterem
i praktykiem zarządzania kapitałem ludzkim.
Pasjonuję się swoim zawodem. Odnajduję satysfakcję we wspieraniu ludzi w zawodowej codzienności poprzez zrozumienie potrzeb i dzielenie się wiedzą, inspirowanie do rozwoju zawodowego, pomoc w budowaniu efektywnych ścieżek kariery i wsparcie w procesie poszukiwania pracy. Jestem ekspertem rynku pracy – działam aktywnie na targach pracy, uczelniach wyższych i konferencjach.

Jestem autorką publikacji i opracowań branżowych, prowadzę warsztaty oraz indywidualne sesje doradcze z zakresu metod poszukiwania pracy, budowania ścieżki kariery, wyborów zawodowych, work-life balance, tworzenia wizerunku i zasad komunikacji wartości zawodowej na rynku pracy.

Przygotowuję kandydatów do rozmów kwalifikacyjnych. Jestem także rekruterem, przeprowadziłam setki projektów rekrutacyjnych na wszystkie szczeble struktury organizacyjnej. Mam także za sobą kilka zmian zawodowych, jak utrata pracy, zmiana zawodu, decyzja: etat czy działalność gospodarcza.

Wszystkie te sytuacje doprowadziły mnie tu, gdzie jestem i mogę inspirować innych w dążeniu do osiągnięcia marzeń zawodowych. Kieruję się słowami Konfucjusza, które mi się po prostu spełniły: "Wybierz sobie zawód, który lubisz, a całe życie nie będziesz musiał pracować". W czasie wolnym poświęcam się swoim pasjom: psychologii rozwojowej, sztuce prostoty i minimalizmu oraz realizmowi magicznemu.

Izabela Juszyńska

Iza_Juszynska

Jestem Konsultantem Kariery, Researcherem i Specjalistką HR, z doświadczeniem w wewnętrznej strukturze Działu Personalnego. Pozwala mi to na korzystanie z wciąż nieszablonowego podejścia do standardowych rozwiązań. Zawodowo prowadzę procesy rekrutacyjne, pozyskuję talenty i ekspertów do organizacji, docierając do kandydatów różnymi metodami. Odpowiadam także za procesy zatrudnienia pracowników i towarzyszę im w rozwijaniu ścieżek kariery oraz w procesach rozwojowych. Specjalizuję się w Employer Brandingu. Mocno sympatyzuję z mediami społecznościowymi.

Wspieram klientów w ich wyzwaniach zwiazanych z rynkiem pracy, dzielę się swoją wiedzą rekrutacyjną, przygotowuję do udziału w rozmowach rekrutacyjnych, a także wspieram w docieraniu do interesujących ofert pracy. Doradzam w zakresie budowania własnego wizerunku zawodowego.

Jestem szczęściarą – praca jest moją pasją. Nie potrafię żyć bez towarzystwa ludzi. Wsłuchiwanie się w ich potrzeby i odkrywanie ich potencjału oraz potencjalnych możliwości, sprawia mi ogromną przyjemność. Moje pozytywne nastawienie zauważalne jest w codziennych zachowaniach i w kontaktach międzyludzkich, dzięki czemu nasza współpraca jest przyjazna i efektywna.

Interesuję się psychologią, fotografią (głównie analogową) i ogólnie pojętą sztuką. W wolnych chwilach uprawiam sporty wodne i jeżdżę na rowerze.

Grażyna Błażejczyk

Jestem Konsultantem  Kariery i Researcherką. Moja przygoda z HR ma swój początek wraz z rozpoczęciem studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie Personelem w Krakowskiej Szkole Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Jako Talent Aquisition Specialist docieram do specjalistów, ekspertów i managerów w procesach direct & executive search, zgodnie z potrzebami potencjalnych pracodawców. Pozyskuję nalepszych kandydatów i wspieram ich w dokonaniu zmiany zawodowej. Odpowiadam za wstępną selekcję CV i pierwszy kontakt z kandydatami.

Wspieram również Klientów doradczych w dotarciu do interesujących ofert pracy, zgodnych z ich profilem zawodowym. Opracowuję CV  tak, by stanowiły profesjonalną wizytówkę naszych Klientów i by mogli poprawić skuteczność w procesie poszukiwania pracy. Od ponad 10 lat jestem także związana zawodowo z obszarem administracji i marketingu. Marketing idealnie wpisuje się w trendy haerowe, więc mam okazję tą wiedzę wykorzystywać w procesach rekrutacyjnych i doradczych. Poznałam różne szczeble organizacji. Doświadczyłam pracy w małych firmach, jak i w dużych korporacjach.

W życiu zawodowym wyznaję zasadę „nie szukam wymówek, tylko sposobu”.  

Prywatnie jestem miłośniczką powieści kryminalnych i thrillerów. Uwielbiam podróże - małe i duże. Staram się aktywnie spędzać każdą wolną chwilę.

referencje
Nasze referencje

Sprawdź, co mówią o nas ci, którzy skorzystali z naszego wsparcia...