„Daj im jakość. To najlepszy rodzaj reklamy.”

- Milton Hershey

 

Jak napisać CV ?

Usługa Opracowania CV

Opracujemy dla Ciebie nowe dokumenty aplikacyjne:

  • CV i list motywacyjny, profesjonalne i atrakcyjne pod względem graficznym, zgodnie z aktualnymi trendami i potrzebami pracodawców.
  • Przeanalizujemy Twoje dotychczasowe dokumenty aplikacyjne w odniesieniu do interesujących Cię stanowisk pracy, Twoich celów zawodowych.
  • Porozmawiamy z Tobą telefonicznie na temat Twoich potrzeb, a także zakresu doświadczeń zawodowych oraz kompetencji.

 

Przełożymy to na język korzyści z zatrudnienia właśnie Ciebie i przygotujemy dla Ciebie dokumenty aplikacyjne, które zaprezentują Twoje mocne strony. Dodatkowo otrzymasz poradnik „Zasady Aktualizacji Dokumentów Aplikacyjnych”.

Usługa Serwis CV

Serwis CV polega na wsparciu w aktywnym poszukiwaniu ogłoszeń o pracę, zgodnie z profilem zawodowym Klienta, jak i celami zawodowymi oraz na aplikowaniu w jego imieniu na wybrane oferty.

 

Usługa obejmuje:

  • analizę ofert dostępnych na portalach z ogłoszeniami,
  • wysyłkę CV na wybrane ogłoszenia,
  • aplikację elektroniczną na wybrane ogłoszenia,
  • wyszukiwanie firm (potencjalnych pracodawców oraz agencji rekrutacyjnych) i kontaktowanie się z nimi w celu przesłania CV.

 

Co zyskujesz dzięki tej usłudze?

Przede wszystkim profesjonalny research ofert na rynku pracy: na portalach i wśród rekruterów oraz headhunterów, oszczędność  czasu, wsparcie przy wypełnianiu czasochłonnych ankiet aplikacyjnych i kwestionariuszy, wsparcie przy docieraniu do konkretnych pracodawców - research potencjalnych pracodawców.

Coach Kariery

“Twoje dzieło, to nie tylko to co robisz, lecz to, co pozostawiasz po sobie innym. Jednym z wymagań, aby osiągnąć trwały sukces, to nauczyć drugiego człowieka i inspirować go w dążeniu do osiągnięcia jego marzenia”

Skontaktuj się z nami

83.com.pl strony internetowe